Zwroty i reklamacje

 

Prawo odstąpienia od umowy

 

1. Zgodnie ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Klientowi, będącemu konsumentem zgodnie z treścią ww. ustawy, przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towarów zamówionych w sklepie Wydawnictwa Cyranka, liczonym od dnia dostarczenia produktu Klientowi pod wskazany przez niego adres.
2. W razie prawidłowego odstąpienia od umowy, Sklep zwraca Klientowi wszystkie płatności dokonane podczas zakupu towaru.
3. By nastąpiło odstąpienie od umowy, Klient zobowiązany jest do:
a) wysłania pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy na adres Wydawnictwa: ul. Nabielaka 15/1a, 00-743 Warszawa
b) do zwrotu nieuszkodzonego i niewybrakowanego towaru w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Konsument odpowiada za stan towaru od chwili dostarczenia firmę kurierską lub pocztową zamówionego w Sklepie towaru.

 

Reklamacje

 

1. W przypadku wykrycia wad zakupionych produktów lub niezgodności z opisem Klientowi przysługuje prawo do reklamacji. W ramach reklamacji Klient może domagać się wymiany produktu na pozbawiony wad lub odstąpić od umowy.
2. W przypadku stwierdzenia wad produktu należy odesłać towar wraz ze stosownym opisem wady lub braku na adres Wydawnictwa z dopiskiem REKLAMACJA.
3. Sklep rozpatruje reklamacje w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z wadliwym lub wybrakowanym towarem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl