Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jest właściciel marki Wydawnictwo Cyranka, firma PrimoPsyche Aleksandra Turewicz-Nowacka z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Nabielaka 15/1A, (00-743 Warszawa), REGON: 142464531, NIP: 5213499196.
 2. Administratorem danych osobowych uczestników jest organizator konkursu.
 3. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z konkursem.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie: https://www.facebook.com/WydawnictwoCyranka
 5. Konkurs rozpoczyna się 15 lipca o 9:00. Kończy zaś 22 lipca lipca o 24:00. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie facebookowej Wydawnictwa Cyranka: https://www.facebook.com/WydawnictwoCyranka
 6. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które posiadają aktywne konto na Facebooku, i które akceptują niniejszy Regulamin.
 7. Zasady konkursu: Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem inicjującym konkurs odpowiedzieć na pytanie zadane przez Katarzynę Michalczak w filmie inicjującym konkurs. A także ww. odpowiedź w tymże komentarzu krótko uzasadnić.
 8. W konkursie może zwyciężyć jedna osoba.
 9. Zwycięzcę wyłania organizator konkursu.
 10. Nagrodą dla zwycięzcy jest bon o wartości 200 zł, który można zrealizować w jednej z księgarń bezpośrednio współpracujących z Wydawnictwem Cyranka: https://wydawnictwocyranka.pl/ksiegarnie/?v=9b7d173b068d
 11. Bon jest ważny przez 3 miesiące od dnia zakończenia konkursu.
 12. Bon można zrealizować kupując dowolne tytuły będące w ofercie księgarni wybranej przez zwycięzcę.
 13. Jeśli cena wybranych przez zwycięzcę tytułów przekracza 200 zł, jest on zobowiązany samodzielnie uregulować różnicę między ceną wybranych tytułów a wartością bonu.
 14. Zastrzegamy sobie prawo przyznania jednego wyróżnienia specjalnego. Za wyróżnienie specjalne przyznajemy nagrodę w postaci papierowego egzemplarza książki „Klub snów”.
 15. Informację o zwycięzcy oraz osobie wyróżnionej (jeśli wyróżnienie specjalne zostanie przyznane) ogłosimy na facebooku Wydawnictwa Cyranka.
 16. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem Messengera w wiadomości prywatnej.
 17. Warunkiem odebrania przez zwycięzcę / wyróżnionego nagrody jest przesłanie, w ciągu 48 godzin od chwili ogłoszenia wyników konkursu, na mail: info@wydawnictwocyranka.pl następujących danych:
 18. imię i nazwisko
  b. adres korespondencyjny
  c. numer telefonu
  d. adres mailowy
 19. Nagrodę można zrealizować wyłącznie w księgarniach, które widnieją na liście opublikowanej na stronie Wydawnictwa Cyranka w zakładce Księgarnie.
 20. Nagrodę za wyróżnienie specjalne przesyłamy Nagrodę można też odebrać osobiście – w siedzibie firmy, na ul. Ludwika Nabielaka 15/1A, 00-743 Warszawa.
 21. Nagród nie można wymienić na równowartość pieniężną, ani też zlecić przekazania ich osobom trzecim.
 22. Reklamacje: reklamacje można zgłaszać na mail: info@wydawnictwocyranka.pl
 23. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy techniczne sieci teleinformatycznych, serwerów, przeglądarek oraz platformy Facebook.
 24. Facebook nie jest współorganizatorem konkursu.
 25. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie niniejszego regulaminu.
Dodawanie…
 • Brak produktów w koszyku.