Dostawy

1. Zamówienia realizowane są niezwłocznie, nie później niż dwa dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od zaksięgowania wpłaty lub autoryzacji karty kredytowej.
2. Wydawnictwo Cyranka zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z podania przez Klienta sklepu nieprawidłowego lub niepełnego adresu.

Koszty wysyłki

1. Sklep pobiera opłatę za wysłanie przesyłki w wysokości zależnej od opłat, które nalicza Poczta Polska lub kurier. Koszt wysyłki jest doliczany do zamówienia. Może ulec zmianie.
2. Przelewy24 nie są stroną umów zawieranych pomiędzy Klientem, a Sklepem.

Prawo odstąpienia od umowy

1. Zgodnie ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Klientowi, będącemu konsumentem zgodnie z treścią ww. ustawy, przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towarów zamówionych w sklepie Wydawnictwa Cyranka, liczonym od dnia dostarczenia produktu Klientowi pod wskazany przez niego adres.
2. W razie prawidłowego odstąpienia od umowy, Sklep zwraca Klientowi wszystkie płatności dokonane podczas zakupu towaru.
3. By nastąpiło odstąpienie od umowy, Klient zobowiązany jest do:
a) wysłania pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy na adres Wydawnictwa: ul. Nabielaka 15/1a, 00-743 Warszawa
b) do zwrotu nieuszkodzonego i niewybrakowanego towaru w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Konsument odpowiada za stan towaru od chwili dostarczenia firmę kurierską lub pocztową zamówionego w Sklepie towaru.

Reklamacje

1. W przypadku wykrycia wad zakupionych produktów lub niezgodności z opisem Klientowi przysługuje prawo do reklamacji. W ramach reklamacji Klient może domagać się wymiany produktu na pozbawiony wad lub odstąpić od umowy.
2. W przypadku stwierdzenia wad produktu należy odesłać towar wraz ze stosownym opisem wady lub braku na adres Wydawnictwa z dopiskiem REKLAMACJA.
3. Sklep rozpatruje reklamacje w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z wadliwym lub wybrakowanym towarem.

Dodawanie…
  • Brak produktów w koszyku.